Hit letošní zimní sezony

V posledních letech se boty na traktorových podrážkách staly skutečným  módním hitem, který padl na chuť módních návrhářů po celém světě.
Jaké jsou výhody těchto bot a kozaček?
Skutečnost, že módní zimní boty na této podrážce vizuálně zvyšují výšku své majitelky. Navíc dělají Vaše nohy štíhlejší a hezčí. Také si všimněte, že tato obuv Vás dělá moderní a velmi elegantní. Zima je často velmi drsná a boty na vyšší podrážce Vás ochrání před chladem.
Traktory jsou prostě nenahraditelné v deštivých a chladných dnech, protože jsou mnohem suchší a teplejší.
Tyto modely zdůrazňují krásu ženských nohou a poskytují pohodlí jejich majitelkám.
Boty na vlnitých podrážkách jsou velmi pohodlné,originální a mají jedinečný futuristický vzhled.
Pro mnohé je traktorová podešev nekompatibilní s ženským oblečením, ale stylisté říkají, že takové boty jsou univerzální, protože se dokonale hodí do jakéhokoliv počasí a příležitosti.
Navíc jsou velmi pohodlné na nošení, takže dívky i ženy mohou zůstat stylové a neodolatelné po dlouhou dobu. Tento rok slavní designéři doplnili své kolekce o fascinující kousky s odvážnými a nečekanými řešeními.
V našem eshopu nabízíme opravdu kvalitní boty a kozačky na těchto podrážkách za přijatelné ceny.
Co je nubuková kůže?
Nubuková kůže je upravený typ kůže, který prochází dlouhým fyzikálně-chemickým procesem na jehož konci je dosaženo vysoké pevnosti kůže a zároveň velice jemné struktury. Pevnost kůže je docílena také výběrem materiálu samotného. Při opracování se zásadně používají vnější strany kůže skotu. Po sérii broušení a leštění je dosaženo lehce zdrsněného a jemně chlupatého povrchu. Kůže je tak velice příjemná na dotek, ale především velmi odolná proti opotřebení. Vzhledem k těmto vlastnostem je ale relativně náchylná na znečištění, a proto je potřeba dodržovat zásady správné údržby.


Další články:

Obuv Hulman
%%eshop_firma_url%%
SEO zajišťuje Studio Virtualis.

Dušan Hulman, Rubešova 15, 779 00 Olomouc
IČ: 603 09 717 DIČ: CZ6408191196 OBUV HULMAN - prodejna Olomouc Denisova 19, 772 00 Olomouc
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nastavení cookies

Kozačky Carinii - Boty Kacper - Nízké kozačky - Letní kozačky - Boty Mustang - Dámská obuv
obuvhulman.cz