Jak používat impregnace

Impregnace je jeden z dobrých prostředků pro péči a ochranu pro naše boty! Každá obuv patří k nejvíce namáhaným částem našeho "ošacení". Aby nám boty dlouho a dobře sloužily, je nutné ji pravidelně ošetřovat prostředky, které jsou určené k péči o určité druhy obuvi.

Impregnaci doporučujeme použít ihned po koupi každé nové obuvi a následně obnovovujte podle intezity používání obuvi.

Impregnace je prostředek, který působí nejen proti vodě, jak si někteří často myslí, ale i proti špíně, prachu a dalším vlivům. Pokud se Vám obuv během používání ušpiní a vy ji nebudete mít ošetřenou impregnačním filmem, špína se do materiálu dostane snadněji, pak půjde mnohem hůře odstranit. Kdežto do obuvi, která je ošetřená impregnací, se špína nedostane a také se pak mnohem snadněji vyčistí, protože impregnační film, který se na botě vytvořil, zabrání špíně projít až do hloubky materiálu.

Impregnace se používá dle povětrnostních podmínek a podmínek, v jakých obuv používáme a jak často obuv používáme. Nanášíme ji vždy v tenké vrstvě a nejlépe ze vzdálenosti 15 - 20 cm. Vždy necháme boty nebo oblečení pořádně vyschnout! Případně pak naneseme druhou tenkou vrstvu, ale opět je nutné nechat obuv uschnout, nejlépe při pokojové teplotě.

Nikdy nestříkejte impregnaci na materiál ji mokrý, promrzlý apod.! Impregnační vrstva pak nebude funkční!Další články:

Obuv Hulman
%%eshop_firma_url%%
SEO zajišťuje Studio Virtualis.

Dušan Hulman, Rubešova 15, 779 00 Olomouc
IČ: 603 09 717 DIČ: CZ6408191196 OBUV HULMAN - prodejna Olomouc Denisova 19, 772 00 Olomouc
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nastavení cookies

Kozačky Carinii - Boty Kacper - Nízké kozačky - Letní kozačky - Boty Mustang - Dámská obuv
obuvhulman.cz