Jak se zbavit fleků od soli.

Nejlepší je však prevence, ošetřit boty kvalitní impregnací.

S každou zimou, kdy se teploty dotknou nuly, přichází stejný problém - jak zbavit rozmáčenou obuv fleků od soli. Kdo měl boty pořádně naimpregnované tento problém řešit nemusí. Jestli čtete tento článek, nejspíš patříte k těm ostatním. Nezoufejte, spolu to ale zvládneme.

V první řadě použijte čistič s kartáčkem MULTI CLEAN. Krouživými pohyby, za mírného tlaku a občasného namáčení do vody, postupně vyčistíte celý pár, ne jen flekaté místo . Až máte boty vyčištěné, nechte řádně zaschnout.

Teď přichází na řadu výživa.

Na nejběžnější hladkou (lícovou) kůži (useň) použijte tukový krém BRILLANT, nebo stále oblíbené VOJENSKÉ LEŠTIDLO. Na maštěnou kůži tukový krém RUSTIKAL.

Na semišky a nubuky použijte VELOUR NUBUCK. Opět necháme zaschnout.

Hladkou kůži vyleštíme hadříkem, případně ještě přejedeme leštícím kartáčem. Semišky a nubuky neleštíme, jen přejedeme kartáčkem. NA SEMIŠ a NA NUBUK. Obnovíme tím vlas a vyčeseme.

Nakonec uděláme to, co nám příště ušetří práci - impregnujeme. Lepší udělat to najednou, teď když jsme při čištění. Alespoň si nemusíme pamatovat jestli jsme ty boty impregnovali nebo ne.

Použijte WATER PROTECT PLUS. Je prostě unikátní!Další články:

Obuv Hulman
%%eshop_firma_url%%
SEO zajišťuje Studio Virtualis.

Dušan Hulman, Rubešova 15, 779 00 Olomouc
IČ: 603 09 717 DIČ: CZ6408191196 OBUV HULMAN - prodejna Olomouc Denisova 19, 772 00 Olomouc

Kozačky Carinii - Boty Kacper - Nízké kozačky - Letní kozačky - Boty Mustang - Dámská obuv
obuvhulman.cz