Základní postup je popsán na druhé straně záručního listu, který je součástí každé zásilky, zde však naleznete pár tipů jak to zařídit levněji.

Boty, kabelku nebo jiné zboží zabalte do původní krabice tak, aby se nepoškodila, hlavně od lepící pásky (budeme je jistě posílat jinému zákazníkovi, a nevypadalo by to dobře, že?).

A nyní k přepravě zpět k nám.

OSOBNĚ NA PRODEJNĚ

Můžete si udělat výlet do krásné Olomouce, mrknout na památky a navštívit naši prodejnu.


PŘES POŠTU

Můžete zvolit českou poštu, ale ta je nejdražší, cena je kolem 150 Kč. Vše zajišťujete a platíte Vy.


PŘES PPL

Nikam nemusíte chodit, kurýr PPL přijede až k Vám domů. Nevýhoda je, že musíte akceptovat dobu převzetí podle svozového plánu ve vašem městě. Ten je v každém městě jiný a musíte se domluvit s řidičem, který Vám před příjezdem zavolá, ale to už třeba nebudete doma. Cena za tuto službu je 100 Kč, a tato cena bude odečtena z ceny kterou Vám budeme vracet za vrácené zboží.


PŘES ZÁSILKOVNU

Nejlevnější varianta je tato: balíček donesete na pobočku firmy Zásilkovna, pobočky ve vašem městě najdete ZDE.

Pokud si vyberete tuto možnost, tak zadáme do systému Zasilkovny požadavek na vrácení zásilky, cena je 50 Kč a bude také odečtena z ceny vrácené zásilky.
Poté Vám na email přijde potvrzení i se štítkem k této zásilce. Štítek si vytisknete, nalepíte na balíček a zanesete na pobočku ve vašem okolí.

Jestiže si vyberete PPL nebo ZÁSILKOVNU, tak nám to prosím musíte dát vědět minimálně den předem, nejlépe zprávou na e-mail, kontakty ZDE.
Obuv Hulman
%%eshop_firma_url%%
SEO zajišťuje Studio Virtualis.

Dušan Hulman, Rubešova 15, 779 00 Olomouc
IČ: 603 09 717 DIČ: CZ6408191196 OBUV HULMAN - prodejna Olomouc Denisova 19, 772 00 Olomouc
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kozačky Carinii - Boty Kacper - Nízké kozačky - Letní kozačky - Boty Mustang - Dámská obuv
obuvhulman.cz