SOUTĚŽNÍ PODMÍNKY

1. Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je obchodní společnost Dušan Hulman, se sídlem Olomouc 779 00, Rubešova 15, IČ: 60309717,  (dále jen "Pořadatel").

2. Trvání soutěže

Soutěž "Zapojte se do naší soutěže o poukázky v hodnotě 500 Kč!" Je časově limitovaná a probíhá ve dnech od 13.03.2019 do 27.03.2019 včetně. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí souvisejícího s trváním a konáním soutěže.

3. Podmínky účasti v soutěži

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18 let, s plnou způsobilostí k právním úkonům, která souhlasí s podmínkami. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.

4. Ceny

Pořadatel soutěže předá výherci následující Cenu / ceny:

• 1x poukázka v hodnotě 500 Kč

(Dále jen Cena)

Cenu / Ceny budou vylosované najednou ze všech soutěžících po ukončení soutěže. Vyplacení výhry v hotovosti není možné.

5. Losování, prohlášení výherců a informování výherců a převzetí výhry

Losování soutěže se uskuteční dne 28.03.2019 a bude probíhat pod dohledem 2 osob určených Pořadatelem.

Losování je provedeno softwarem, který je k tomu určen, to znamená náhodně vybírá Výherce z databáze všech Soutěžících.

Výherce bude o výhře informován písemně do zprávy na Facebook profilové stránce.

Výherci budou zveřejněn i prostřednictvím sociální sítě Facebook na Facebookové stránce Pořadatele v rozsahu jméno výherce.

Pořadatel si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí, zda podmínky stanovené pro dané Ceny byly splněny, nebo ne. Ceny nemohou vyhrát soutěžící, kteří nesplnili, i když jen částečně, podmínky stanovené pro výhru Cen.

Výherci bude Cena předána způsobem, který si dohodne Pořadatel s Výhercem po jeho kontaktováni prostřednictvím zprávy na Facebooku. V případě, že bude výhra zaslána poštou, pořadatel neodpovídá za ztráty nebo poškození způsobené přepravní firmou.

Pokud výherce do tří dnů od prvního kontaktování neprojeví souhlas s nabytím výhry, vzdá se výhry, odepře souhlas, resp. nesplní jinou podmínku podle těchto pravidel, výhru získává náhradník.

Náhradník je vylosován ihned poté, co Pořadatel zjistil, že výherce neprojevil souhlas s nabytím výhry, vzdal se výhry, odepřel souhlas, resp. nesplnil jinou podmínku podle těchto pravidel, a to obdobným způsobem jako při prvním losování Vítěze.

Pokud nastane stejná situace i při prvním náhradníkovi, výhru získává náhradník vylosován ve druhém pořadí a postupně až náhradník ve dvacátém pátém pořadí.

6. Osobní údaje

Účastí v soutěži dává každý soutěžící souhlas ke zpracování jeho osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mailová adresa, telefonní číslo, které soutěžící poskytl za účelem realizace soutěže, jeho účasti v soutěži.

Zpracování údajů se řídí Zásadami zpracování a ochrany osobních údajů, které byly zpřístupněny také na webstránce https://www.obuvhulman.cz/.

7. Závěrečná ustanovení

Ustanovení těchto podmínek soutěže se stávají platnými a účinnými dnem jejich zveřejnění na internetové stránce https://www.obuvhulman.cz/.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel soutěže, na zrušení soutěže, délku trvání jakož i podmínky hry, zejména, ale ne výlučně, pravidla losování, datum uskutečnění slosování, počet výherců, jakož i druhy výher, které budou předmětem losování. Změnu pravidel a podmínek hry pořadatel zveřejní na internetové stránce https://www.facebook.com/obuvhulman/. Pořadatel neodpovídá za žádné škody vzniklé v souvislosti s nesprávnými údaji poskytnutými soutěžícími v souvislosti s neuplatněním, resp. nevyužitím výhry.

Výherce nemá právní nárok na výměnu Ceny nebo výplatu její hodnoty formou peněžní nebo jiné kompenzace. Soutěžící bere na vědomí, že výhry ze sázek a her není možné podle platných právních předpisů vymáhat soudní cestou.

Zapojením se do soutěže vyjadřují soutěžící svůj souhlas řídit se těmito podmínkami soutěže.

Obuv Hulman
%%eshop_firma_url%%
SEO zajišťuje Studio Virtualis.

Dušan Hulman, Rubešova 15, 779 00 Olomouc
IČ: 603 09 717 DIČ: CZ6408191196 OBUV HULMAN - prodejna Olomouc Denisova 19, 772 00 Olomouc
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Nastavení cookies

Kozačky Carinii - Boty Kacper - Nízké kozačky - Letní kozačky - Boty Mustang - Dámská obuv
obuvhulman.cz